Політика конфіденційності

Ця Угода про конфіденційність (надалі – Угода) укладається між адміністрацією сайту https://zvychay.com, і приватною особою – що, відвідала сторінки Сайту та скористалася хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках Сайту (надалі – Користувачем).

Ця Політика поширюється тільки на інформацію, зібрану на нашому веб-сайті https://zvychay.com, тому ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст веб-сайтів третіх сторін.

Ця Угода регулює порядок збирання, використання та розголошення Адміністрацією інформації про Користувача, яка може бути визнана конфіденційною, або є такою.

 

ЗБІР ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

На свій розсуд, для більшої зручності використання Сайту, Ви можете зареєструватися та авторизуватись на Сайті. При використанні Сайту ми можемо здійснювати автоматичний збір інформації, пов’язаної із використанням Вами Сайту.

Ми збираємо лише ті персональні дані, які свідомо та добровільно надані Вами, як суб'єктом персональних даних в цілях використання сервісів Сайту, що відповідно до вимог чинного законодавства України є згодою суб'єкта персональних даних на обробку своїх персональних даних відповідно до сформульованої в цій Політиці мети їх обробки.

Ми гарантуємо, що не будемо продавати або здавати в оренду особисті дані Користувача третім сторонам, крім випадків коли розкриття Ваших персональних даних необхідне для виконання вимог чинного законодавства України.

 

МЕТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми можемо використовувати Вашу персональну інформацію з метою:  адміністрування нашого Сайту та бізнесу; персоналізації нашого Сайту для Вас; надання можливості користуватися послугами, доступними на нашому Сайті; надсилати Вам виписки, рахунки-фактури та нагадування про оплату та збирати платежі від Вас.

 

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Персональні дані зберігаються на термін не більше, ніж це необхідно відповідно до мети їх обробки. Після того, як Ви перестали бути Користувачем Сайту шляхом видалення свого Аккаунту на Сайті, ваші персональні дані також автоматично видаляються.

 

ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми забезпечуємо застосування всіх відповідних зобов'язань щодо дотримання конфіденційності, а також технічних і організаційних заходів безпеки для запобігання несанкціонованого або незаконного розголошення або обробки такої інформації та даних, їх випадкової втрати, знищення або пошкодження.

Ми маємо право поширювати персональні дані без Вашої згоди у випадку визначеному чинним законодавством України, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

 

ЗМІНА ПОЛІТИКИ

Ми залишаємо за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність, а також у будь-який час змінювати та/або доповнювати зміст Політики на власний розсуд.

У випадку внесення істотних змін до Політики ми розмістимо повідомлення на Сайті та зазначимо термін набрання чинності цих змін. Якщо протягом зазначеного терміну Ви не відмовитеся від прийняття цих змін в письмовій формі, це означатиме, що Ви погодились з відповідними змінами Політики.

icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp